Fabrikalar

Fabrikalar

Küreselleşme aracıları çoğalttı. Tüketiciler artık kısa devreleri tercih ediyor. Gelişmekte olan ülkelerdeki endüstrilerin sermaye malları ve üretimi için en iyi fiyatlara ve en iyi kaliteye erişmeleri gerekmektedir. Endüstriyel müşterilerimize sadece tedarikçi olmayı değil, tüm devreyi kontrol etmeyi öneriyoruz: üretimden satışa. Satınalma Yöneticileri ağlarımız, büyük uluslararası grupların İthalat Direktörleri, büyük ithalat-ihracat şirketlerinin yöneticileri aracılığıyla Avrupa, Kuzey ve Batı Afrika ve Türkiye'deki üreticiler için yeni pazarlar geliştiriyoruz. İhtiyaçlarına bağlı olarak onlara yardımcı oluyoruz: Pazarlama ve Ticari strateji ve İşe Alım. Müşterilerimizin uluslararası potansiyelini göstermek için iş gezileri düzenliyoruz. Hedef Şirketler için: Ortak Girişim veya Kurumsal Satın Alma.

Hedef pazarlarda üretimin bir kısmının yerini değiştiriyoruz.

NE ?

Endüstriyel müşterilerimize sadece tedarikçi olmayı değil, tüm devreyi kontrol etmeyi öneriyoruz: üretimden satışa. Satınalma Yöneticileri ağlarımız, büyük uluslararası grupların İthalat Direktörleri, büyük ithalat-ihracat şirketlerinin yöneticileri aracılığıyla Avrupa, Kuzey ve Batı Afrika ve Türkiye'deki üreticiler için yeni pazarlar geliştiriyoruz. İhtiyaçlarına bağlı olarak onlara yardımcı oluyoruz: Pazarlama ve Ticari strateji ve İşe Alım. Müşterilerimizin uluslararası potansiyelini göstermek için iş gezileri düzenliyoruz. Hedef Şirketler için: Ortak Girişim veya Kurumsal Satın Alma. Hedef pazarlarda üretimin bir kısmının yerini değiştiriyoruz.

NEDEN ?

Üreticiler için Uluslararası Satış Büyümesini Artırmak Şirketler 'kazara ihracatçılar olarak başarılı olamazlar.' Karlı küresel satışlar fırsatçı işlemlerden ziyade bir strateji üzerine kuruludur. etkili ve uygulanabilir bir girişimdir ve eşit derecede önemli olan, uluslararası satışların zaman çizelgesi, maliyet, sonuçlar ve değeri için gerçekçi beklentilerdir. ve öngörülebilir sonuç saçma ve minimal satıştır.Ancak, büyük dijital pazarlama hem güçlü yurtiçi iş büyümesinin hem de etkili uluslararası pazarlamanın temelidir.

Üretim şirketleri, kârlılığın yönetiminde uzmandır. Üst sıra genellikle şansa bırakılır. Küreselleşme ve teknoloji satın alma alışkanlıklarını ve piyasa koşullarını değiştirdiğinden bu risklidir.

Şu sonuçlara ulaşmak için imalat şirketlerinde yönetim ile birlikte çalışıyoruz: Kimin satın alacağını, neden ve nasıl artırıldığını anlayın Faaliyet ve geliri artırın Küresel pazar fırsatlarını geliştirin Tekrarlanabilir, ölçeklendirilebilir süreçler geliştirin Büyümenin önündeki engelleri belirleyin ve etkiyi ölçün Bir gelir büyüme kültürü oluşturun. Daha çok çalıştay ve koçluk yapıyoruz. Başarımız benzer şirketleri, stratejik vizyonu çalıştırarak edinilen empati ve içgörü üzerine inşa edilmiştir.


NASIL ?

ADIM ADIM DESTEK

  1. ULUSLARARASI STRATEJİ
  2. İŞ ZEKASI VE
  3. BEKLENTİLERİN TANIMI
  4. YEREL BTOB PAZARLAMA
  5. YETERLİLİK BEKLENTİLERİ İLE B2B KURŞUN ÜRETİMİ
  6. ÜLKE MÜDÜRÜ İŞE ALIMI
  7. İŞ GELİŞTİRME KOÇLUĞU

Contact Us